Сергій Чаплигін

  • Експерт Інституту «Інтермаріум».
  • Кандидат богослов'я, історик релігії, політичний філософ.

Сфера наукових інтересів: лібералізм, трансгуманізм, розуміння людини в історичній ретроспективі, формування суспільних цінностей, історія релігії, геоекономіка, геополітика, інтерфейс цивілізацій, система конфліктів.

Основний напрямок діяльності – дослідницький.

Крім наукових досліджень займається просвітницькою та експериментальної діяльністю.

У своїй просвітницькій діяльності зайнятий, перш за все, перекладами праць з філософії.

Інша частина просвітницької діяльності – читання публічних лекцій та участь в дискусіях на публічних інтелектуальних майданчиках країни, публікація науково-популярних та аналітичних статей в ЗМІ та на просвітницьких інтернет-порталах.

Новим напрямком у просвітницькій роботі став запуск в 2021 року відкритого регулярного семінару «Національний круглий стіл» та просвітницького курсу «Консерватизм – online» на яких виступають політики, філософи, історики, психологи, сексологи, та ін. Експериментальний напрямок – втілення в практику розуміння республіканських форм спільного життя, як «спільної речі», в місцевих громадах.

Займається дослідженням Балто-Чорноморського регіону.

Мета дослідження: аналіз просторових, геополітичних та геохронополітичних характеристик Балто-Чорноморської системи. Виявлення логіки змін цього геополітичного простору не тільки як конфліктної системи протиборств центрів європейської та азійської цивілізацій, а й моделювання міжцивілізаційної взаємодії. Розробка варіантів політичної ідентичності регіону та його здатності грати самостійну роль.

Сайт знаходиться на стадії розробки.

Приносимо вибачення за тимчасові незручності