- Новини та події
- Перегляди: 662
Казахстан розпочав будівництво нового заводу з виробництва артилерійських боєприпасів у співпраці з партнером із Сінгапуру, повідомляють ЗМІ. Підприємство випускатиме снаряди як радянського зразка (122 мм і 152 мм), які, як і раніше, широко використовуються в Центральній Азії, так і стандарту НАТО (155 мм). Це дасть змогу забезпечити потреби армії та експортні поставки, залучаючи найрізноманітніших клієнтів.
Цей крок зроблено з метою зміцнення оборонної промисловості країни і зниження залежності від імпорту озброєнь, особливо в умовах зростання нестабільності в регіоні і зміни глобальних ланцюжків поставок. Завод будують на території одного з національних індустріальних парків Казахстану, проте точне місце розташування поки що не розголошують.


