- Новини та події
- Перегляди: 526
Президент Сербії Александр Вучич заявив, що може подати у відставку з посади глави держави через «три–чотири місяці» або навіть раніше.
«Я планую піти у відставку, я вас про це повідомлю, жодних сюрпризів ні для кого не буде. Я почав пакувати книги в президентській резиденції, у мене їх багато», — сказав Вучич в ефірі «Радіо Белград».
За його словами, він шукає гідного наступника на президентську посаду від чинної влади. Вучич охарактеризував майбутнього кандидата в президенти як «відповідальну, освічену та енергійну людину, яка знає, що таке держава».
Також він зазначив, що «щодня» думає про висунення своєї кандидатури на посаду прем’єр-міністра країни.
Наприкінці травня Вучич уже допускав «швидку відставку», однак наголошував, що не збирається скорочувати свій президентський термін, який спливає у травні 2027 року.
Політик обіймає посаду президента Сербії з 2017 року, а у 2022 році був переобраний на другий термін. Відповідно до Конституції країни, одна й та сама особа не може займати посаду президента понад два п’ятирічні терміни.



